Gelişmiş Arama
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

SELENİUM AYRICALIKLARI

YAPI SİSTEMLERİ

Kullanılan tüm malzeme ve sistemler ilgili Türk Standart ve şartnamelerine veya konusuna göre CE, vb. uluslararası normlara uygundur.

Yapı Statiği
Tüm bloklarda RADYE TEMEL kullanılmıştır. Yapı Sistemi betonarme karkastır.

Isıtma
Tüm bloklarda, blok bazında doğalgaz kazanlı merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. A ve B bloklarında yerden ısıtma ve banyolarda havlupan, C bloklarda 1. sınıf aluminyum radyatör ve banyolarda havlupan kullanılmıştır.

Soğutma
Tüm apart ünitelerde, klima sistemi ( VRV, VRF v.b ) mevcuttur.

Elektrik
Proje kompleksine ait yeterli sayıda trafo merkezi ve jeneratörler bulunmaktadır. Her apart ünitede ve ortak mahallerde gerekli olan yerlerde elektronik sayaç, kaçak akım rölesi, yangın ihbar ve güvenlik sistemi ile topraklama sistemi kurulmuştur.

Güvenlik
Proje kompleksine giriş kapılarında 24 saat hizmet veren güvenlik görevlileri ve güvenlik kulübeleri yerleştirilmiş, giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapılmaktadır. Ayrıca proje kompleksinin çevresi, tüm girişler, gezi yolları, parklar yeterli sayıda güvenlik kamerası ile güvenlik merkezinden izlenecek şekilde tesis edilmiştir. Otopark girişlerinde uzaktan kumandalı ya da kartlı giriş sistemi bulunmaktadır.

Dış Cepheler 
A ve B bloklarda, taşyünü ve benzeri ısı izolasyonu, üzerine seramik ya da kompozit kaplama uygulanmıştır. C blokta ses ve ısı izolasyonlu giydirme cephe bulunmaktadır.

Pencere ve Doğramalar 
Tüm bloklarda, alüminyum doğrama ve ısıcam kullanılmıştır.

Çatılar
Tüm blokların çatıları su ve ısı yalıtımlı teras çatı olup, seramik veya epoksi benzeri malzeme kaplıdır.

Peyzaj ve Ortak Alanlar 
Proje kompleksi içinde yürüyüş yolları, çocuk oyun alanı, spor sahaları, açık–kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanları, kapalı spor salonu, sauna, buhar odaları bulunmaktadır. İşyerleri ortak sosyal tesisler ve havuzlardan faydalanamazlar.

Otopark 
1+1 apart ünitelere 1 araçlık, 2+1 apart ünitelere 2 araçlık, 3+1, 4+1 ve 5+1 apart ünitelere 3 araçlık, dubleks apart ünitelere 4 araçlık, kapalı otopark alanı verilmiştir. Proje kompleksi içinde misafir ve kısa süreli duraklamalar için ayrıca yeterli sayıda açık otopark alanı oluşturulmuştur. Teknik gereklilikler nedeni ile otopark içi araç yerleşim planlamasında değişiklikler olabilir.

Depolar 
A ve B bloklarda tüm apart üniteler için bodrum katta bir adet depo alanı tahsis edilmiştir. Teknik gereklilikler nedeni ile ünite depo alanları farklılık gösterebilir. C blokta depo verilmemiştir.

Asansörler 
A ve B blokta 4’er adet, C blokta 5 adet yolcu asansörü olup, ayrıca her blokta 1 adet Yangın-Yük asansörü yapılmıştır. Tüm asansörler otopark katlarına kadar erişimlidir.

İÇ MEKANLAR

Ünitelerde dijital ve kablolu yayınlara uygun anten bağlantı sistemi, telefon hattı ve yüksek hızlı İnternet altyapısı kurulmuştur.

Zemin Kaplamaları 
Apart ünitelerde yaşam odaları ve diğer odalar lamine emsali parke (ahşap kaplamalı, lake veya alüminyum süpürgelik) kaplanmıştır. Giriş holleri, mutfak ve ıslak zeminler (banyo, wc) seramik veya doğal taş emsali kaplama, tüm balkon ve dekoratif teraslar seramik emsali kaplama yapılmıştır.

Tavanlar 
Tüm mahallerde alçıpan asma tavan üzeri plastik boya uygulanmıştır.

İç Duvarlar
İç duvarlar tuğla, bims emsali ve/veya alçıpan v.b. malzeme ile yapılıp, üzeri boyalıdır. Banyo ve tuvalet gibi ıslak hacim mekanlarında seramik, doğal taş, duvar kağıdı veya boya uygulanmıştır.

Kapılar 
Apart ünite giriş kapıları, ahşap kaplamalı çelik kapıdır. İç kapılar ahşap kaplamalı veya lakedir.

Mutfaklar 
Ahşap kaplamalı veya lake kapaklı dolaplar, akrilik tezgah, tezgah arasında seramik kaplama, paslanmaz çelik evye, paslanmaz davlumbaz kullanılmıştır.

Banyolar 
1. sınıf vitrifiye, ahşap kaplamalı veya lake kapaklı lavabo altı dolaplar ve ayna kullanılmıştır.

İŞYERİ 

İşyeri içlerinde herhangi bir uygulama yapılmamış olup, kaba olarak teslim edilecektir.

SATIŞ VE KİRALAMA OFİSİNİZ BAYRAKTAR GAYRİMENKUL

0212 661 53 53

 

BAYRAKTAR GAYRİMENKUL OLARAK BİZ

 

          2001 Yılında kurulan  ‘’ Bayraktar Gayrimenkul ‘’ emlak yatırım şirketi; sektöre girdiğinden bugüne kadar, emlak pazarlama yöntemlerinde birçok meslektaşına örnek oldu.

           Başlarda Emlak Konut projesi olan Ataköy bölgesinde kiralık ve satılık gayrimenkul işlemlerine başladı. Daha sonra, Halkalı Toplu Konutları, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’ye kadar uzadı.

           Bugün yoğun olarak Ataköy Novus Residence, Ataköy Konakları, Avrupa Konutları, Nef22 Ataköy, Ataköy Selenium, Ataköy Towers, Nish Residence, Sea Pearl, Yalı Ataköy, İkitelli OSB, Bahçeşehir gibi projelerde aktif gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor.

           Tolga Bayraktar; sektör ile alakalı tüm eğitimleri almasına rağmen, sadece almış olduğu eğitimleri mesleğine yansıtmadı.  Kendi kişiliği ve kendi etik kurallarını da birleştirerek, sektörde güven ve hizmet ilişkisini birleştirdi.

Sloganımız olan ‘’ Önce Güven, Sonra Hizmet’’ bu anlayış ile ortaya çıkmıştır.

Sloganımız sizlere neyi anlatıyor ???

Önce Güven

 • Firmamız; gizliliğe çok önem verir; asla kişisel bilgileriniz ifşa edilmez, referans olarak kullanılmaz.
 • Firmamız; günün rayicinden mülkünü pazarlar; kendi çıkarları için yanlış fiyat politikası ile pazarlama yapmaktan kaçınır.
 • Firmamız; satış bedelinin üzerine ilave rakam eklemez; mülk sahibinin istediği rakam ile pazarlar ve karşılıklı görüşülmesini sağlar.
 • Firmamız; kiralanmasını istediğiniz mülkü; kendi mülkü gibi hissederek kiraya verir, bu anlayışa göre kiracı adaylarını seçmeye çalışır.
 • Firmamız; ülkemizin örf, âdet ve geleneklere bağlıdır;  yurt dışı emlak markalarının, gayrimenkul pazarlama politikasını örnek almaz.
 • Firmamız; kanunun belirlediği komisyon rakamın üzerinde bedel istemez.
 • Firmamız; Kendi adına kaparo almaz.
 • Firmamız; Yer gösterme formu imzalatmaz.

Sonra Hizmet

 • Firmamız; Alım- Satım İşlemlerinde bitaraf olmaz, tapunuz size teslim edilinceye kadar tüm işlemleri yürütür, size sadece bir kaç imza işlemi bırakır.
 • Firmamız kiraya verdiği mülkleri sürekli takip eder. Her yıl kira artışı takibinden tutun aidatlara, komşu şikayetlerine kadar mülkünüzü takip eder.
 • Firmamız; kiraya verdiği veya satımını yaptığı mülkün kayıtlarını en az 10 yıl saklı tutar; 10 yıl önceki kiracınızın bilgilerine bizden ulaşabilirsiniz.
 • Firmamız; kira takibi, aidat takibi, elektrik ve doğalgaz aboneliği desteğinden, kira artış ve kontrat yenilemesi işlemlerinden, tadilat ve tamirat işlemlerine kadar birçok konuda sorunsuz hizmet verir

‘’ Önce Güven, Sonra Hizmet’’

BAYRAKTAR GAYRİMENKUL olarak biz;

Emlakçılığı her şeyden önce bir meslek olarak görmüş ve bu düşünce ile hareket edip, mesleğimizi 18 yıldır profesyonellik ile sürdürmekteyiz. Ekibimiz mesleğin gerektirdiği tüm eğitimleri almıştır.

Bu sebep ile, satılması için bize gelen mülkünüzü en iyi şekilde pazarlamasını iyi bildiğimiz gibi, satın almak istediğiniz mülkü de, yine en uygun koşullarda sizlere sunmayı da garanti ederiz.

Ayrıca,

Kiralanmasını istediğiniz mülkünüze, sizin gibi bakacak, kirasını zamanında ödeyecek, kiracı profillerini bulmak da bizim işimiz.

Kiracımız olarak da, yine size en uygun kira ve kiralanabilir kalitedeki  gayrimenkulü bulmak da bizim işimiz.

Bayraktar Gayrimenkul, 18 Yılda 6.000 Adetin Üzerinde İşlem Yaparak Bölgesinde En Çok İşlem Yapan Emlak Ofisidir. 

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Bayraktar Gayrimenkul Ailesi

………………………………………………………………………………………

Bayraktar Gayrimenkul İşletme Sahibi

Tolga Bayraktar

İstanbul Umum Emlakçılar Odası

Bakırköy Bölge Temsilcisi’dir

Ataköy Emlak Müşavirleri Derneği (ATEMDER )

Yönetim Kurulu Başkanı’dır

 

DİĞER PROJELER

www.atakoykonaklar.com   www.novusatakoy.com  www.nishresidence.com  www.towersatakoy.com   www.atakoynivo.com   www.avrupakonutlarıatakoy.net   www.atakoyselenium.net  www.yaliatakoy.net  www.atakoyroute.com  www.seapearl-atakoy.com www.nef22atakoy.com

İlanları Karşılaştır